Ludzie PSPR 

Agnieszka Rejer - Mellin

Agnieszka.Rejer-Mellin

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Ekspertka ds. komunikacji – doradca public affairs, public relations i csr. Założycielka Rejer & Mellin Advisors. Z praktyką doradztwa komunikacyjnego związana nieprzerwanie od 2002 roku. Posiada bogate i różnorodne doświadczenie w kreowaniu wizerunku, planów komunikacyjnych oraz zarządzaniu reputacją organizacji, liderów, usług i produktów.

pecjalizuje się w bieżącej komunikacji korporacyjnej z uwzględnieniem kanałów cyfrowych, doradztwie strategicznym oraz zarządzaniu sytuacją kryzysową i procesem wdrażania zmian. Autorka inicjatyw edukacyjno-społecznych, systemowych i csr w ochronie zdrowia. Doświadczona ekspertka, uczestniczka i realizatorka projektów NGOs oraz dialogu publiczno-prywatnego w ramach tych inicjatyw.

Odpowiada za opracowanie i wdrożenie licznych działań PA, PR, edukacyjnych oraz kryzysowych dla czołowych klientów korporacyjnych głównie branż healthcare, food, FMCG oraz sektora infrastrukturalnego i ubezpieczeniowego. Szczególną satysfakcję zawodową czerpie z projektów angażujących społecznie odpowiedzialny biznes.