Ludzie PSPR 

Agnieszka Pająk

Agnieszka Pająk foto 1 (1)

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Dolnośląskie


Założycielka i Senior PR Manager w agencji My Way Media.

Od ponad 12 lat zajmuje się zawodowo PR-em i mediami społecznościowymi dla kultury i biznesu. Pracowała jako PR Manager dla Mall Group należącej do grona największych galerii handlowych online w rejonie CEE oraz w Grupie Allegro dla jednego z największych serwisów e-commerce w Polsce – Ceneo.pl. 
Przez 3 lata była członkinią biura prasowego międzynarodowego festiwalu filmowego T-mobile Nowe Horyzonty. Przez wcześniejsze lata zdobywała szerokie doświadczenie z zakresu digital PR-u pracując dla takich marek jak: Volkswagen Polska, Poczta Polska czy Uroda Polska. Równocześnie odpowiadała za działania PR wielu projektów na rzecz kultury, jak chociażby wystawy plakatów Andrzeja Pągowskiego, wrocławską odsłonę projektu Nowy Poczet Władców Polski, Międzynarodowy Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN, a nawet koncerty zagranicznych artystów w Polsce, jak Selah Sue i Jamie Woon.

Absolwentka Nauk Społecznych, Anglistyki oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała na Uniwersytecie Nova w Lizbonie i Uniwersytecie Georgia Southern w USA . Jest wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Bankowej oraz SWPS, wcześniej na Uniwersytecie Wrocławskim prowadziła zajęcia z organizacji i promocji wydarzeń kulturalnych. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.