Ludzie PSPR 

Joanna Neumann

NEUMANN_JOANNA

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Śląskie


Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. A jeśli czegoś się nie da, to zrobi tak by się dało. I udowodni, że się da. Na co dzień opowiada historie ludzkie obrazami filmowymi, a własne w brulionach w kratkę i linie.

Ukończyła polonistykę oraz studia z komunikacji PR na Uniwersytecie Ekonomicznym. Kontynuuje doktorat z zakresu komunikacji w internecie. W 2020 roku zdobyła, wraz z współzałożycielką, nagrodę dla portalu koniecpol.info (Super Samorząd 2020 - Masz Głos). Dziennikarstwo towarzyszy jej od czasów liceum. 

Od ponad 10 lat związana z marketingiem i public relations. Specjalista ds. komunikacji, digitalPR, SEO, SEM, webwrittingu i copywrittingu. Pierwsze kroki stawiała w branży nieruchomości oraz agencjach reklamowych. Po ponad 10-letniej pracy etatowej założyła własną agencję digitalowo - storytellingową - No Future.

Wróciła także do telewizji, by pracować jako reporter i wydawca programowy. Obecnie jest wydawcą programów lifestylowych oraz autorem cyklu felietonów o książkach i grach planszowych. Dziennikarz medyczny i społeczny. Produkcja telewizyjna nie ma przed nią tajemnic.