Ludzie PSPR 

Dr Agnieszka Marzęda

MARZĘDA AGNIESZKA

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Doktor nauk społecznych w obszarze nauki o mediach (Wydział Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego), wykładowca akademicki (zajęcia z zakresu public relations, social mediów, marketingu, reklamy oraz komunikacji społecznej i wizualnej). Magister marketingu (WSZiM) oraz specjalista ds. public relations (ISNS UW i IFiS PAN).

Posiada doświadczenie w zarządzaniu, prowadzeniu kampanii marketingowych, działaniach reklamowych i promocyjnych, pracy z klientami, B2B i tworzeniu stron internetowych. 

Na co dzień współpracuje z mediami, managerami public relations oraz marketingu, jak również agencjami reklamowymi i PR. Od ponad 20 lat zajmuje się organizacją eventów, a od 2000 r. wydaje magazyn motoryzacyjny. Jest wielką fanką designu samochodowego, nowych technologii, kursów i szkoleń online oraz e-marketingu. Przez wiele lat prowadziła DesignForum, którego misją było promowanie utalentowanych Polaków w zagranicznych ośrodkach designu. Sekretarz Car of the Year Polska, ekspert NCBiR oraz lider grupy legislacyjnej Rady Sektorowej ds. Komunikacji Marketingowej.