Ludzie PSPR 

Maciej Krzysztoszek

Maciej Krzysztoszek

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Jako dziennikarz współpracował z uznanymi redakcjami ekonomicznymi, m.in. TVN CNBC, Polsat Biznes, Rzeczpospolita i Bloomberg Businessweek Polska. Od ponad 8 lat w świecie komunikacji i Public Relations. Przez cztery lata zajmował się komunikacją w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie realizował kampanie społeczne i odpowiadał za kontakty z mediami.

Od 2017 roku pełni funkcję rzecznika prasowego w towarzystwie ubezpieczeniowym LINK4, w którym odpowiada za komunikację korporacyjną, w tym działania PR, relacje z mediami i komunikację wewnętrzną. 

Od 2020 roku koordynator Klubu investor relations PSPR. 

Ukończył dziennikarstwo i komunikację społeczną na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Brał także udział w projekcie naukowym na Universita degli Studi di Milano w zakresie nauk o komunikowaniu. Jest też absolwentem Podyplomowych Studiów PR i Strategicznego Komunikowania w Firmach w SGH.

W swoim dorobku ma kilka publikacji poświęconych włoskiemu systemowi medialnemu i politycznemu, a także wystąpienia w roli prelegenta na konferencjach poświęconych komunikacji i PR. Prywatnie jest pasjonatem kultury włoskiej i koreańskiej, a także zapalonym biegaczem i sześciokrotnym maratończykiem.