Ludzie PSPR 

Olaf Krynicki

KRYNICKI OLAF

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Żyjemy w nieustającej zmianie, dlatego osoby od komunikacji osoby z umiejętnościami opowiadania historii i włączania ich w nią, czy też osoby od komunikacji wielo- lub przynajmniej dwukierunkowej są w organizacjach niezbędne i coraz bardziej pożądane. Ich nie da zastąpić się botami czy robotami.

To nie zawsze jest oczywiste, a świat przyspiesza i często niestety wyklucza. Jak sam mówi – rola wielokierunkowego rzecznika jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. I to jeden z wielu powodów dla których dołączył do PSPR. 

Poza tym rzecznik nowych technologii, nie tylko z racji miejsca pracy. Uważa, że będą one miały coraz większy, ale przede wszystkim dobry wpływ na nasze codzienne życie i dlatego tak istotne jest, aby były nie tylko dostępne, ale i powszechnie zrozumiałe. Jego zdaniem wszystko co online, bezsprzecznie w każdej dziedzinie, będzie zastępowało to co jest offline. Za cel stawia sobie wzmacnianie roli rzeczników w organizacjach, nie tyle rzeczników firmy co rzeczników spraw klientów.