Ludzie PSPR 

Justyna Anna Kopeć

KOPEĆ JUSTYNA ANNA

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Pomorskie


Mentorka przedsiębiorczych kobiet. Trener doradców budowania marki osobistej. Od 18 pomaga tworzyć silne marki i zwiększać przychody swoim klientom jako szkoleniowiec, specjalistka online marketingu i przedsiębiorca. Jest właścicielką agencji marketingowej Blue Brand, dyrektorem oddziału Polish Business Club oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Pomysłodawca i dyrektor merytoryczny pierwszego w Polsce studium Doradca Marki Osobistej.

Autorka i współautorka 10 książek, w tym ostatniej "Marka osobista i biznes online (nie tylko dla przedsiębiorczych kobiet)". Działaczka społeczna i pełna pasji kobieta, która udziela się w świecie biznesu oraz charytatywnie, wspierając ważne inicjatywy.

Jej działania i projekty były wielokrotnie nagradzane. Informowały o nich media regionalne i ogólnopolskie. Zostały także dostrzeżone m.in. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Specjalizuje się w budowaniu marek personalnych i biznesowych, zwłaszcza z wykorzystaniem marketingu online. Na co dzień realizuje się, ucząc i inspirując przedsiębiorcze kobiety do aktywnego budowania silnej marki osobistej w Internecie.

Wierzy, że inwestycja w Człowieka jest lepsza i bardziej długofalowa niż inwestycja w firmę.