Ludzie PSPR 

Justyna Dobaj

122485002 968261736990734 1733029847855549880 n

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Dziennikarka, specjalista ds. komunikacji i PR, coach, trener biznesu, manager z ponad 15-letnim doświadczeniem w Public Relations i content marketingu. Pracowała m.in. dla: agencji PR, agencji reklamowych, portalu dla branży PR PRoto.pl oraz w Nowoczesnej Firmie, gdzie szlifowała umiejętności PR-owca, trenera i coacha. Aktualnie specjalista ds. komunikacji w Gulermak.

Absolwentka Wydział i Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Coachingu w Szkole Wyższej Handlowej. Finalistka konkursu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations „Lwy PR” w kategorii Edukacja .

Specjalizuje się w kontaktach z mediami, social relations, wystąpieniach publicznych, coachingu interwencyjnym oraz zarządzaniem wiedzą w organizacji.

Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji. Stworzyła kilkadziesiąt programów szkoleń w Akademii PRoto we współpracy z ekspertami z branży PR. Autorka wielu publikacji dotyczących PR-u i content marketingu, między innymi na portalu nf.pl. Współautorka międzynarodowych publikacji dotyczących content marketingu i zarządzania wiedzą