Ludzie PSPR 

Żaneta Przybylska

Żaneta Czyzniewska

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie
Rola: Zarząd


Specjalistka PR w Grupie CIECH, doktorantka SGH

W Grupie CIECH wspiera działania rzecznika prasowego, współprowadzi działania w mediach społecznościwych, planuje i realizuje działania PR spółek Grupy. 

Wcześniej w Muzeum POLIN koordynowała aktywności w mediach akcji społecznych i kulturalnych i m.in. realizacją programów telewizyjnych. W przeszłości odpowiadała również za całość wizerunku partii politycznej Nowoczesna w mediach społecznościowych, wspierała obszar media relations ugrupowania.

Jako trenerka wizerunku w mediach tradycyjnych i online współpracowała ze Stowarzyszeniem Kongres Kobiet, Fundacją Szkoła Liderów Politycznych, Fundacją im. Lesława A. Pagi. Pracowała również w biurze public relations z rzecznikiem Poczty Polskiej, była także dziennikarką redakcji telewizyjnych, prasowych i radiowych.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na kierunkach europeistyka i dziennikarstwo, studiów podyplomowych zarządzania marką w Szkole Głównej Handlowej, obecnie w SGH tworzy rozprawę doktorską o orientacji na markę muzeów w Polsce, studiowała również w Instytucie Nauk Politycznych Sciences Po w Strasbourgu.