Ludzie PSPR 

Magdalena Biedrzycka - Doliwa

BIEDRZYCKA DOLIWA MAGDALENA

Rok członkostwa: 2020
Województwo: Mazowieckie


Z branżą komunikacji i PR związana od ponad dekady. W Deloitte pełni rolę szefa komunikacji korporacyjnej, jest członkiem zespołu Partnera Zarządzającego. Odpowiada za działania Public Relations, komunikację wewnętrzną, reputację oraz działania wizerunkowe firmy.

Wcześniej pracowała na stanowiskach kierowniczych w polskich i międzynarodowych korporacjach, realizując projekty związane z komunikowaniem zmian i transformacją biznesową. 

Tworzyła strategie komunikacji dla procesów M&A, wprowadzania na rynek nowych produktów i usług oraz budowania zaangażowania pracowników. Ważnymi obszarami jej doświadczenia jest również komunikacja kryzysowa, budowanie wizerunku pracodawcy, wzmacnianie kultury organizacyjnej oraz reputacji firmy.

Ukończyła studia doktoranckie w zakresie nauk o zarządzaniu na Akademii Leona Koźmińskiego, jest również absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej UW oraz podyplomowych studiów z zakresu Public Relations przy UW i PAN, marketingu i strategii marketingowych na SGH oraz psychologii biznesu dla menedżerów ALK. Wykłada na podyplomowych studiach Employer Branding Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz jest certyfikowanym mentorem.

Prowadzi swój blog na https://corporatecommunication.eu/